Twój dom

Niedaleko centrum Gniezna stworzyliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny kameralne osiedle Słoneczne Ogrody IV.

Nowoczesne oraz komfortowe domy w zabudowie szeregowej, gdzie każdy posiada swój własny ogród oraz garaż.

Zaprojektowaliśmy je z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, jak i również o rodzinach z dziećmi, dla których ważnym aspektem jest komfort i bezpieczeństwo.

Budynki stanowią formę powtarzalną, jednak z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza, a ich powierzchnia całkowita wraz z garażem wynosi ok. 100 m2.

W każdym projekcie domu znajdują się 4 pokoje. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie otwarta i funkcjonalna strefa dzienna. Otwarta kuchnia, połączona z dobrze nasłonecznionym salonem i jadalnią tworzy centrum życia rodzinnego. Na piętrze została zaplanowana strefa nocna, dzięki której domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością. Trzy komfortowe sypialnie zaspokoją potrzeby nawet 4-5 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu ogródek. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy.

Położyliśmy duży nacisk na standard energetyczny budynków zwracając szczególną uwagę na jakość wykorzystywanych materiałów, rodzaj montowanych przeszkleń oraz odpowiednią ilość i jakość materiałów izolacyjnych.

Dodatkowym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Dzięki usytuowaniu przy ulicy Bocznej, przyszli mieszkańcy będą mieć w pobliżu supermarket, aptekę, przedszkole, żłobek, szkołę, ośrodek zdrowia oraz kościół. Istotna jest także dogodna bliskość zielonych płuc Gniezna, czyli Lasu Pustachowskiego.

Facebook Osiedle słoneczne Google Plus Osiedle słoneczne